Agnieszka Radwańska ulubioną zawodniczką kibiców z całego świata

agnieszka-radwanskaAgnieszka Radwańska,otrzymując aż 42,8 procenta wszystkich głosów, została wybrana na ulubioną zawodniczkę WTA. „Chciałam podziękować za Wasze głosy. Dziękuję, że jesteście ze mną, zawsze” – Agnieszka napisała na facebooku.

To jest zdecydowanie wielki sukces dla polskiej zawodniczki mając pod uwagę, że razem z nią konkurowały najlepsze zawodniczki na świecie, jak Victoria Azarenka, Maria Sharapova, czy Amerykanka Serena Williams. Drugą ulubioną zawodniczką kibiców z całego świata została Chinka Na Li osiągając 27 procent. Oprócz tego, polska tenisistka została wyróżniona za swój profil na Facebooku i filmik na którym wcieliła się w rolę pogromcy pszczół. Tenis Agnieszki Radwańskiej charakteryzuje się spokojnym, mądrym i dość niespotykanym styl gry. Polka potrafi uderzyć piłkę wszędzie i z każdej pozycji, co sprawia, że jej gra staje się jeszcze bardziej widowiskowa.

Sezon 2012 był dla Agnieszki zdecydowanie jednym z najlepszych sezonów w karierze. Zdobyła wiele ważnych tytułów, jak pierwsze miejsce w Dubai Open, Miami Open, oraz Brussels Open. Oprócz tego, Polka może pochwalić się drugim miejscem w Wimbledonie, oraz dojściem do ćwierć finału Australian Open. W czerwcu tego roku, Radwańska osiągnęła drugą pozycję rankingu WTA, co jest prawdopodobnie największym wyczynem w całej jej karierze. Na Pieniądze również nie powinna narzekać, osiągając kwotę ponad czterech milionów dolarów, co jest 1/5 całego dochodu, czyli ponad 10 milionów dolarów.