Siłownia na Nowym Dworze we Wrocławiu – Co polecacie?

silownia-wroclaw-nowy-dwor-star-warsW każdym nawet najmniejszym mieście znaleźć możemy siłownię. Wstępując do niej oczywiście trzeba zapłacić za wstęp. Jednak wchodząc do środka i spodziewając się widoku samych umięśnionych mężczyzn i szczupłych kobiet możemy się zdziwić. Dzisiaj na siłownię mogą chodzić wszyscy.

Siłownia to nie tylko miejsce gdzie można nabyć masy mięśniowej. Można poćwiczyć różne partie ciała, pobiegać na bieżni, pojeździć na stacjonarnym rowerze. Wiele osób chodzi właśnie po to, żeby zrzucić kilka kilogramów. Są też osoby, które prześcigają się, kto więcej podniesie, czy kto ma więcej siły. Jednych i drugich dużo na siłowni. Są też osoby, które przyszły kogoś poderwać, albo spędzić fajnie czas ze znajomymi. Czasem ktoś przychodzi na godzinę, a zostaje na wiele lat. To są właśnie uroki siłowni i ciągłego dążenia do doskonałej sylwetki. Póki nie jest to obsesyjne to trzeba się cieszyć, że nasze społeczeństwo tak lubi sport. Byleby tylko nie przesadzić. Siłownia nie powinna stać się miejscem, gdzie bywamy częściej niż w domu.

Ja osobiście polecam siłownię w budynku XV LO na ulicy Wojrowckiej (osiedle Nowy Dwór – Dzielnica Fabryczna). Oprócz standardowych treningów siłowych w klubie Gym-Fight można trenować sztuki walki. Gorąco Polecam!